Chciałabym zdjęcie . . .

Chciałabym tak zrobić zdjęcie swojej mamy.

Jeśli masz swój projekt, zdjęcie, obrazek które chciałabyś uwiecznić właśnie w technice zawijasów – skontaktuj się ze mną. Zadzwoń pod numer komórkowy 606 666 980, napisz e-mail na papierowezawijasy@gmail.com lub spotkaj się ze mną w pracowni.
Kontakt z Twojej strony to podstawa – nie oznacza on zamówienia – też lubię rozmawiać.

Wykonanie zdjęcia zajmuje zwykle 2-3 dni. W większości przypadków daje się zmienić projekt zdjęcia rodzinnego, bliskiej osoby tak aby dało się wykonać obraz. Jednak są sytuacje których nie da się pominąć i obrazu nie da się zrobić dobrze.

Dlaczego aż tyle muszę czekać? To bardzo długo!

Niestety niektóre prace trzeba wykonywać bardzo szczegółowo co jest i tak już pracochłonne to jednak wszystko należy przykleić co również pochłania ogromne ilości czasu. Skręcenie obrazu 1m x 2,5m wypełniając go po brzegi zawijasami w różnych kolorach może trwać nawet 2 tygodnie (pracując przy nim minimum 10 godzin dziennie).
Dla wyobrażenia czasochłonności proponuję porównać wykonanie kartki świątecznej, której wykonanie zajmuje całą godzinę i to dla wytrawnego „zawijacza”.

Bardzo mi się to podoba ale nie chcę czegoś powtarzalnego.

Regułą jest iż nie powtarzam wzorów w obrazach. Tak więc, nabywając ode mnie jakiś obraz możesz mieć pewność o jego unikatowej wartości.